Zdraví a pohodlí vašeho domova: Je to snadné

Zdraví a pohodlí vašeho domova: Je to snadné 

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost ke zlepšení svého zdraví ve vaší domácnosti a taky jak zlepšit kvalitu vlastního života. Doufáme, že naše výrobky budou součástí vašeho života!            

Každý den čistíme naše domy a byty, a nejen proto, aby byl útulný a příjemný, ale taky pro bezpečnost. Ale jaké nebezpečí může být doma? Nebezpečí, které nevidíme, a dozvíme o tom již po výsledcích jeho účinků: nepříjemný zápach, vznik kašle v našem domě, podle zdroje plísně - to vše je důsledek bakteriální kontaminace. Říkáte, že váš dům není nemocnice a odkud "silná bakteriální kontaminace?"

Bohužel, toto neviditelné nebezpečí nás doprovází v každodenním životě. K odstranění tohoto rizika čistíme dům, varnou desku, kuchyňskou linku, lednice, sporák po vaření,  popelnice, dřezy, vany, sprchy, toalety, podlahy ve všech pokojích.

Hotové k použití prostředky Septaksin-B, Septaksin-V, Septaksin-T, nebo použití koncentrátu Septaksin, z kterého se dá naředit pracovní roztoky vhodné pro všechny typy objektů, zejména se silnou bakteriální kontaminaci. Roztoky prostředku Septaksin zabraňuji vznik nepříjemných zápachů, brání patogenní infekce, stabilizuje a normalizuje mikrobiální prostředí v místnosti.

Prostředky, které nemají v jejich složení ani chlór, ani aldehydy,  ani další toxické látky, jsou bezpečné při použití, vhodné pro člověka, mají delší bakteriální účinek. Takové prostředky vhodné pro všechny druhy materiálů, kůže a oblečení. Obdobné prostředky nezpůsobují alergické reakce, mají příjemnou vůni, jsou biologicky odbouratelné, nehořlavé, stále, úsporné v použití, vytváří zdravé a stabilní mikrobiální prostředí, které účinně snižují  vliv alergenů na lidské tělo, vytváří nepříznivé podmínky pro obývání lokalitu prachových roztočů, snižují absolutní vlhkost, odstraňuje příčinu alergie (částice jídla a výkaly prachových roztočů), zabraňuji růstu plísní, a proti ní bojuji, pokud již existuje ve vaší domácnosti.

Tento prostředek je vhodný pro všechny druhy materiálů, které prostředek neničí, ale chrání povrchy z metálu proti korozi, dřevo proti plísní, ekonomický výhodný při použití, odstraňuje nepříjemné pachy, bezpečný pro pleť,  sliznice, dýchací cesty, a nepoškodí oblečení při kontaktu.

Jak používat prostředek doma?

 

 Stačí nastříkat roztok na povrch po dobu 2-3 sekund.

Během prvního týdne užívat každý den, potom - jednou za 3 dny.

 

 Jak čistit prostor, pokud v domě je nemocný?

 

Při mnoha infekčních onemocnění pacient se léčí doma. A rodina, samozřejmě by se nechtěla infikovat.

Udělat si svůj život bezpečným je docela možné. Když v domě se nachází infekční pacient, má smysl používat profesionální přípravky pro dezinfekci, jako například Septaksin.

Přidáním do vody myt podlahy, v koupelně, sprchách a toaletách  nejen podlahy, ale stěny a všechny povrchy nábytku, dlažbu a obklad,  keramiku.  Při použití na čištění toaletu prostředek pomáhá odstranit problém zápachu v kanalizaci. Po ošetření po dlouhou dobu odpadní vody  jsou bezpečné, a vzduch je svěží a příjemný, protože všechny bakterie jsou zničeny.

Pravděpodobně nejvíce "chemickými? věcmi v našem domě jsou mycí a čisticí prostředky, které používáme bez přemýšlení.

Na jednou stranu pomáhají zbavit bakterií, které hustě obývají jakýkoli povrch doma nebo na ulici. Ale na druhou stranu je třeba provádět dezinfekci s rozumem. 

Vdechujeme chlorný, aldehydový pár (ostré chemické zápachy) od vice prostředků, které se dá běžně koupit v obchodních řetězcích pro domácnost, což nepůsobí dobře na náš organismus.

Když kupujeme takové prostředky nepomáháme našemu tělu. Přestože tyto prostředky taky jsou určeny k ničení patogenní flory, aby se zabránilo vzniku infekčních onemocnění, ale v těchto prostředcích  účinné látky často jsou toxické látky jako chlór.  Jsme ochotni utratit své peníze za "nezbytné" a obvyklé domácí výrobky.  Peníze stále utrácíme hodně, ale problém je v tom, že se s nimi při použití toxických chemikálií vyčerpává i zdraví lidi. A nejvíce straší, že takové prostředky ovlivňuji zdraví naších dětí.

  

Mycí prostředky již mnoho let jsou absolutním  mistrem všech domácích alergenů, způsobuji mnoho nemocí od kašle po těžkou alergií, a to i u zdravých lidí.   Nejvíce depresivním je  kumulativní účinek na naše tělo, který působí jako časovaná bomba - a to je snížení imunity, genetické mutace a nezdravé potomstvo.

Pamatuje! Použitím dezinfekčního přípravku Septaksin  nepodrobujete se riziku alergie - prostředek je hypoalergizovaný.

Používejte prostředky řady SEPTAKSIN a bud´te zdravé