Novinky

Použití dezinfekčního prostředku Septaksin v salonech krásy, kadeřnictví, salonech manikury a pedikury

Všichni chodíme do kadeřnictví a taky v poslední době se to stalo víc populární chodit do salonů krásy. Ženská polovina obyvatelstva chodí do takových salonů s velkou radostí a stará se o svůj vzhled moc pečlivě.

Ale pojd'me nezapomeneme, že v takových salonech a obdobném prostředí se objevuje  a vzniká pozitivní atmosféra pro rozvoj škodlivých mikroorganismů, fungi a bakterie nevhlede na regulární mytí ploch.

Dnes dáváme pozor na kvalitu servisu víc, než kdykoli a můžeme si přiznat, že úroveň servisu se stal mnohem lip, než dřív. S vzrůstem profesionality v tomto oboru věnujeme víc pozornosti i kvalitě úklidu a dodržovaní čistoty prostorů a nářadí (výbavě). 

Přemýšleli jste někdy, co je na kartáče na vlasy, nůžkách anebo na povrchu nádoby na manikuru nebo pedikuru?

Samozřejmě, tohle všechno se myje, ale musí být taky pečlivě dezinfekovano. Něco pravě musí být předsterilizovano v povinném postupu. Ale co se používá na dezinfekci?  Je-li ten postup dostatečně účinný?  

Snažíme se nezůstávat pozadu požadavků dnešní doby a sledovat úvahu o zdraví člověka. 

Kvůli tomuto cílu doporučujeme používat dezinfekční přípravek Septaksin, který v nízkých koncentracích zabije nebezpečné organizmy: viry, bakterii, fungi atd, vše, co pronásleduje člověka v každodenním životě, zájmena ve veřejných místech sféry obsluhy.

Při použití dezinfektantu Septaksin pro nutné ošetření chráníme zdraví našich klientů a taky obsluhující kádry.

 

Septaksin je velmi jednoduchý při použití, ekonomický a nepotřebuje vysokých finančních nákladů.

Septaksin má silné čisticí a dezinfekční schopností, bezpečný v použití pro člověka a nemá sensibilizační účinek (nevyvolává alergii).

Doporučujeme používat Septaskin-B pro rychlou dezinfekci. Jednoduché aplikovaní a nemusíte čekat až to začne fungovat. Jenom rozprášit a nechat být, anebo rozprášit a otřít. Tento dezinfekční prostředek je účinný proti bakteriím a fungi.  Budete spokojené při použití Septaksin-B na dezinfekci nářadí (výbavy) na manikuru a pedikuru.

Pokud chcete zachovat povrchy v čistotě, doporučujeme Vám prostředek Septaksin.  Velmi ekonomický při ošetření velkých ploch takových jako podlaha, pracovní stoly,  stěny s obkladem, koupelny, záchody atd.

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení