Zdraví a pohodlí vašeho domova: Je to snadné

Zdraví a pohodlí vašeho domova: Je to snadné 

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost ke zlepšení svého zdraví ve vaší domácnosti a taky jak zlepšit kvalitu vlastního života. Doufáme, že naše výrobky budou součástí vašeho života!            

Každý den čistíme naše domy a byty, a nejen proto, aby byl útulný a příjemný, ale taky pro bezpečnost. Ale jaké nebezpečí může být doma? Nebezpečí, které nevidíme, a dozvíme o tom již po výsledcích jeho účinků: nepříjemný zápach, vznik kašle v našem domě, podle zdroje plísně - to vše je důsledek bakteriální kontaminace. Říkáte, že váš dům není nemocnice a odkud "silná bakteriální kontaminace?"

Bohužel, toto neviditelné nebezpečí nás doprovází v každodenním životě. K odstranění tohoto rizika čistíme dům, varnou desku, kuchyňskou linku, lednice, sporák po vaření,  popelnice, dřezy, vany, sprchy, toalety, podlahy ve všech pokojích.

Hotové k použití prostředky Septaksin-B, Septaksin-V, Septaksin-T, nebo použití koncentrátu Septaksin, z kterého se dá naředit pracovní roztoky vhodné pro všechny typy objektů, zejména se silnou bakteriální kontaminaci. Roztoky prostředku Septaksin zabraňuji vznik nepříjemných zápachů, brání patogenní infekce, stabilizuje a normalizuje mikrobiální prostředí v místnosti.

Prostředky, které nemají v jejich složení ani chlór, ani aldehydy,  ani další toxické látky, jsou bezpečné při použití, vhodné pro člověka, mají delší bakteriální účinek. Takové prostředky vhodné pro všechny druhy materiálů, kůže a oblečení. Obdobné prostředky nezpůsobují alergické reakce, mají příjemnou vůni, jsou biologicky odbouratelné, nehořlavé, stále, úsporné v použití, vytváří zdravé a stabilní mikrobiální prostředí, které účinně snižují  vliv alergenů na lidské tělo, vytváří nepříznivé podmínky pro obývání lokalitu prachových roztočů, snižují absolutní vlhkost, odstraňuje příčinu alergie (částice jídla a výkaly prachových roztočů), zabraňuji růstu plísní, a proti ní bojuji, pokud již existuje ve vaší domácnosti.

Tento prostředek je vhodný pro všechny druhy materiálů, které prostředek neničí, ale chrání povrchy z metálu proti korozi, dřevo proti plísní, ekonomický výhodný při použití, odstraňuje nepříjemné pachy, bezpečný pro pleť,  sliznice, dýchací cesty, a nepoškodí oblečení při kontaktu.

Jak používat prostředek doma?

 

 Stačí nastříkat roztok na povrch po dobu 2-3 sekund.

Během prvního týdne užívat každý den, potom - jednou za 3 dny.

 

 Jak čistit prostor, pokud v domě je nemocný?

 

Při mnoha infekčních onemocnění pacient se léčí doma. A rodina, samozřejmě by se nechtěla infikovat.

Udělat si svůj život bezpečným je docela možné. Když v domě se nachází infekční pacient, má smysl používat profesionální přípravky pro dezinfekci, jako například Septaksin.

Přidáním do vody myt podlahy, v koupelně, sprchách a toaletách  nejen podlahy, ale stěny a všechny povrchy nábytku, dlažbu a obklad,  keramiku.  Při použití na čištění toaletu prostředek pomáhá odstranit problém zápachu v kanalizaci. Po ošetření po dlouhou dobu odpadní vody  jsou bezpečné, a vzduch je svěží a příjemný, protože všechny bakterie jsou zničeny.

Pravděpodobně nejvíce "chemickými? věcmi v našem domě jsou mycí a čisticí prostředky, které používáme bez přemýšlení.

Na jednou stranu pomáhají zbavit bakterií, které hustě obývají jakýkoli povrch doma nebo na ulici. Ale na druhou stranu je třeba provádět dezinfekci s rozumem. 

Vdechujeme chlorný, aldehydový pár (ostré chemické zápachy) od vice prostředků, které se dá běžně koupit v obchodních řetězcích pro domácnost, což nepůsobí dobře na náš organismus.

Když kupujeme takové prostředky nepomáháme našemu tělu. Přestože tyto prostředky taky jsou určeny k ničení patogenní flory, aby se zabránilo vzniku infekčních onemocnění, ale v těchto prostředcích  účinné látky často jsou toxické látky jako chlór.  Jsme ochotni utratit své peníze za "nezbytné" a obvyklé domácí výrobky.  Peníze stále utrácíme hodně, ale problém je v tom, že se s nimi při použití toxických chemikálií vyčerpává i zdraví lidi. A nejvíce straší, že takové prostředky ovlivňuji zdraví naších dětí.

  

Mycí prostředky již mnoho let jsou absolutním  mistrem všech domácích alergenů, způsobuji mnoho nemocí od kašle po těžkou alergií, a to i u zdravých lidí.   Nejvíce depresivním je  kumulativní účinek na naše tělo, který působí jako časovaná bomba - a to je snížení imunity, genetické mutace a nezdravé potomstvo.

Pamatuje! Použitím dezinfekčního přípravku Septaksin  nepodrobujete se riziku alergie - prostředek je hypoalergizovaný.

Používejte prostředky řady SEPTAKSIN a bud´te zdravé 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení